Co możemy dla Was zrobić?

Lepiej zapytajcie czego nie możemy!

Przygotujemy kompleksowo całą obsługę dekoracji, od kwiatów przez różnego rodzaju ścianki, łuki za Parą Młodą, po tablice z listą gości, numery stołów, obrusy. Wykonamy zaproszenia, winietki i wszelkiego rodzaju poligrafię potrzebną na dzień Waszego ślubu. Powiedzcie nam czego potrzebujecie a my to zrobimy! 🙂

Zobacz nasze realizacje >> Zobacz nasze realizacje >>
 • dekoracje ślubne i weselne

  • dekoracje kościoła na ślub
  • dekoracje ślubów
  • dekoracje wesel
  • wykonujemy dekoracje w stylu rustykalnym, glamour, boho, zimowe, tematyczne i każde inne jakie zażyczą sobie nasi klienci
 • artykuły ślubne

  • ścianka za Parą Młodą (drewniane, cekinowe, materiałowe, itp.)
  • łuk na ślub cywilny
 • akcesoria ślubne

  • bukiety ślubne
  • butonierki, korsarze dla świadków (mini bukiecik nakładany na rękę)
  • prezenty/podziękowania dla rodziców
  • inne kreatywne rozwiązania
 • poligrafia (winietki, menu, lista gości)

  • wyjątkowe zaproszenia ślubne
  • zaproszenia ślubne pasujące do stylu wesela
  • różnego rodzaju czcionki na zaproszeniach ślubnych
  • winietki, które pasują do całego wystroju wesela
  • kreatywne rozwiązania dla listy gości

Dekoracje weselne

Idealne dla Młodej Pary

    Ślub to niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych chwil w życiu, dlatego też zarówno sama ceremonia, jak i przyjęcie weselne wymagają wyjątkowej oprawy, która uświetni to niezapomniane wydarzenie. Jeżeli interesują Państwa akcesoria ślubne w Bielsko-Białej to Wonia ma wiele do zaoferowania. To tutaj znajduje się nasza pracownia, w której tworzymy projekty odzwierciedlające zainteresowania, upodobania oraz charakter państwa młodych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla pary młodej jest uroczystość ślubna, dlatego też przygotowując dekoracje na ten dzień dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

     Każdy projekt to nowe wyzwanie, do którego podchodzimy indywidualnie, a przede wszystkim z ogromnym zaangażowaniem. Oferujemy kompleksową obsługę ślubów, przygotowując różnorodne dekoracyjne ślubne, a Bielsko – Biała i okolice to miejsca, w których zazwyczaj realizujemy nasze zlecenia, chociaż można nas spotkać również na Śląsku i w Małopolsce. Wielokrotnie wykonywaliśmy też dekoracje w Jaworzu (Gościniec Szumny, Gościniec Nałęże, Koralowa – Sala Weselna), Szczyrku (Biała Róża, Romeo i Julia, Venecia i Verona), Łodygowicach, Świętoszówce (Dwór Świętoszówka) Białce Tatrzańskiej i w Zakopanem… A nawet w Łodzi! Właściwie nie ma dla nas granic 🙂
Dzięki naszym kreatywnym pomysłom Państwa uroczystość ślubna oraz wesele oczarują wszystkich gości oraz zapadną na zawsze w ich pamięci. Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego wszystkie zainteresowane pary. Wspólnie sprawimy, że Państwa dzień stanie się jeszcze piękniejszy, a nasze dekoracje weselne przyozdobią każde wnętrze!

 

Dekoracje na ślub

Sakramentalne „tak” w niezwykłej oprawie

 

     Zajmujemy się nie tylko wystrojem sal weselnych, ale w przypadku ślubu kościelnego, wśród naszych usług znajdą Państwo również dekoracje kościołów. Nasze projekty mogą obejmować elementy zdobiące wnętrze świątyni, ale też zewnętrzną część kościoła. Zapewniamy wszelkie niezbędne dodatki potrzebne do podkreślenia podniosłego nastroju panującego podczas uroczystości kościelnej, takie jak świece, świeczniki, bukiety kwiatów, ozdoby ławek dla gości, krzeseł państwa młodych oraz starszych czy też kościelnej alejki. Niezwykle istotne jest dla nas dobro klientów, dlatego zawsze staramy się spełniać związane z dekoracjami ślubnymi życzenia państwa młodych. Wybierając pracownię Wonia w kwestii przygotowania dekoracji do kościoła oraz na przyjęcie weselne zyskają Państwo wyjątkową oprawę uroczystości zachowaną w jednej konwencji stylistycznej, dzięki czemu zarówno część oficjalna ślubu, jak i ta poświęcona świętowaniu stworzą jednolitą całość.

     Projektując dekoracje ślubne dbamy o każdy najmniejszy szczegół, a co za tym idzie, nasze realizacje są zawsze niezwykle dopracowane i spójne. Stworzone przez nas kompozycje kwiatowe oraz subtelne ozdoby wykorzystane podczas ślubu w kościele staną się wspaniałym tłem dla przyjmowanego przez młodą parę, tak istotnego sakramentu wstąpienia w związek małżeński. Jeśli interesują Państwa dekoracje kościołów Bielsko-Biała to miasto, na terenie którego najczęściej realizujemy projekty ślubne, jednak w naszej pracy działamy elastycznie oraz jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb klientów, a więc dojechać na miejsce ceremonii. Nasza pracowania z przyjemnością przygotuje dekoracje kościoła, które zachwycą nie tylko weselników, ale przede wszystkich samych państwa młodych!

Stylowa aranżacja sali weselnej

Piękny i nietuzinkowy wystrój na przyjęciu weselnym to nieodłączny element każdego świetnie zorganizowanego wesela. Powierzając tak istotne zadanie, jakim jest stworzenie aranżacji sali, pracowni Wonia na pewno się Państwo nie zawiodą! Jeżeli usługa, której Państwo poszukują to dekoracje ślubne, Bielsko to jedno z miejsc, w którym realizujemy nasze nieszablonowe projekty. Naszym klientom oferujemy pomoc w wyborze wszystkich ważnych elementów ozdobnych, zaczynając od zaproszeń ślubnych dla gości, poprzez kwiaty, dodatki, kończąc na wyjątkowych artykułach poligraficznych. Projektowanie dekoracji zaczynamy od wyboru motywu przewodniego, czyli dominującego stylu, do którego dopasowujemy resztę elementów wystroju. Wykonujemy ozdoby w różnorodnych stylach: letnim boho, naturalnym i minimalistycznym, czyli rustykalnym, szykownym glamour czy zimowym – idealnym na śluby odbywające się w okresie świąteczno-karnawałowym, i nie tylko.

Dekoracje weselne

      Jesteśmy otwarci na propozycje pary młodej, dlatego niezależnie od wybranego przez klientów motywu, proponujemy niebanalne i kreatywne rozwiązania. Jeśli interesują Państwa zaskakujące dekoracje weselne, Bielsko jest miejscem, w którym realizujemy swoje pasje i pomysły – a to wszystko w naszej pracowni Wonia. W ofercie znajdą Państwo specjalnie zaprojektowaną poligrafię dopasowaną do stylu przyjęcia, m.in. personalizowane winietki, weselne menu, listy gości, a także urocze dodatki i ozdoby na stoły. W naszych projektach nie zapominamy o drobnych, aczkolwiek niezwykle ważnych detalach, takich jak ozdobne kieliszki dla młodych czy też stroiki i kompozycje na stół pary młodej. W kwestii wystroju ogranicza nas jedynie wyobraźnia, dlatego w projektach wykorzystujemy nie tylko naturalne surowce takie jak drewno, ale wciąż testujemy coraz oryginalniejsze materiały, dzięki którym możemy stworzyć unikalne, dekoracyjne przedmioty. Zapraszamy do kontaktu wszystkie pary poszukujące nieszablonowych pomysłów, których z pewnością nam nie brakuje! Jeżeli Państwa marzeniem są niepowtarzalne ślubne dekoracje Bielsko-Biała to miejsce, gdzie każda młoda para znajdzie odpowiednie wsparcie artystyczne.

Szukasz czegoś więcej?

Zobacz wipsy na blogu z naszymi realizacjami!