• dekoracje wnętrz

  • kreatywne rozwiązania
  • rustykalne, tradycyjne, wystrzałowe – dosłownie każde
  • dopasowane do otoczenia oraz charakteru imprezy
 • dodatki do wnętrz

  • przemyślane i kreatywne kompozycje
  • dodatki charakteryzujące się z miejscem i wydarzeniem
  • dodatki dopasowane do organizatorów i gości
 • inne

Dekoracje wnętrz - Piękne wnętrza z pracownią Wonia

Piękne wnętrza z pracownią Wonia

Jedną z podstawowych pozycji w naszej ofercie są szeroko pojęte dekoracje wnętrz, dzięki którym każde pomieszczenie, niezależnie od lokalizacji oraz okazji, nabierze wyjątkowego charakteru. Projektując ozdoby do wnętrz korzystamy z bogatego doświadczenia w tej dziedzinie – dekoracje pochodzące z pracowni Wonia nie raz podbiły serca klientów, którzy zadowoleni ze współpracy, chętnie do nas powracają, a jednocześnie polecają nasze usługi znajomym. Każde zlecenie stanowi dla nas kolejne wyzwanie zawodowe, do którego podchodzimy ambitnie i z wielkim zaangażowaniem, a co za tym idzie, mogą mieć Państwo pewność, że wykonany przez nas projekt będzie w stu procentach oryginalny i unikatowy. Nasza pracownia to grupa młodych, energicznych i pełnych pomysłów artystów, co przekłada się na nasze realizacje. Propozycje klientów przyjmujemy z ogromnym entuzjazmem i zawsze staramy się spełniać ich życzenia w każdym, nawet najdrobniejszym aspekcie projektu, nawet jeśli na pozór wydają się one niewykonalne. Sądzimy, że w kwestii dekorowania ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Jeżeli interesują Państwa dekoracje wnętrz – Bielsko Biała to miasto, w którym znajdą Państwo naszą pracownię!

Dekoracje wnętrz – dla kogo?

Pracownia Wonia posiada bogate portfolio związane z dekoracją wnętrz na terenie miasta Bielsko-Biała i okolic. Usługi dekoratorskie świadczymy zarówno osobom fizycznym, jak i firmom, dzięki czemu nasze projekty są skierowane do różnorodnej grupy klientów. Niezależnie od okazji, lokalizacji czy stylu tworzymy wyjątkowe elementy dekoracyjne, które podkreślają urok każdego wnętrza. Wśród oferowanych przez nas dekoracji znajdą Państwo interesujące dodatki, które nie tylko będą dopasowane do miejsca czy charakteru imprezy, ale przede wszystkim do upodobań organizatorów oraz gości. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego też wszystkie pomyślnie zrealizowane zlecenia przysparzają nam ogromu satysfakcji oraz są powodem do dumy. Dzięki dekoracjom przygotowanym przez pracownię Wonia Państwa witryny sklepowe, sale bankietowe czy weselne, restauracje, hotele, a także pensjonaty staną się miejscami, w których przebywanie to prawdziwa przyjemność! Jeśli chcą Państwo zachwycić gości czy klientów nietuzinkowym wystrojem, zapraszamy do kontaktu e-mailowego bądź telefonicznego z naszą pracownią.

Dekoracje wnętrz – masa możliwości, maksimum jakości

Jeśli rodzaj usługi, który Państwa interesuje to dekoracje wnętrz to Bielsko-Biała ma naprawdę wiele do zaoferowania! Właśnie w tym mieście znajdą Państwo pracownię Wonia, która zrealizuje nawet najbardziej szalone koncepcje! Kreatywne pomysły, nieszablonowe rozwiązania, zapał i zaangażowanie – oto nasz przepis na udany projekt. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzone przez nas kompozycje i ozdoby stanowiły spójną całość, która podkreśli piękno wnętrza. Pracę zaczynamy od wyboru motywu przewodniego, czyli stylu, w którym zostaną zachowane wszystkie, nawet najmniejsze detale całości. Oferujemy, między innymi, wystrój w stylu rustykalnym, który zachwyci minimalistów i wielbicieli naturalnych materiałów, czy tradycyjnym, idealnym dla osób ceniących klasykę i ponadczasową elegancję. W rzeczywistości niestraszny nam żaden styl lub tematyka, a więc stworzymy dekoracje, które będą odpowiadały Państwa preferencjom. Aby dekoracje wnętrz były piękne i ciekawe nie wystarczy jedynie genialny pomysł, ale ważne są również wysokiej jakości materiały, z których zostaną one wykonane. Do realizacji projektów Pracownia Wonia wykorzystuje różne rodzaje surowców, które nie tylko będą pasować do stylu wnętrza, ale przede wszystkim charakteryzują się trwałością. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą ekipą!